Kryształ na kolanach .

Dzisiejszy mecz zakończył się niestety po naszej myśli nasza Drużyna uległa z Pogonią Duszniki Zdrój aż 2 do 4 od początku meczu naszym zawodnikom nie grało się lepiej to Drużyna gości stawiała nam warunki mimo że z naszej stronypadały strzały na ich bramkę to bramkarz Pogoni doskonale ratował swoją drużynę przed utratą bramki niestety w piętnastej minucie to my tracimy bramkę to po tej utracie zaczynamy więcej grania w piłkę do pięknego wyrównania dochodzi po błędzie bramkarza gości mimo tego błędu żaden zawodników Pogoni nie udaje się wybić piłki z bramki a zawodnikiem tej bramki jest Poświstajło Mateusz w minucie 33 do końca pierwszej polowy idziemy do szatni z remisem po przerwie gra stała się wyrównana chodź Pogoń spędzał więcej czasu przy futbolówce niestety goście w 86 minucie prowadzą w 88 minucie goście popełniają błąd w polu karnym na naszym zawodniku a sędzia to zauważa i dyktuje rzut karny do rzutu podchodzi zawodnik pierwszej bramki Poświstajło Mateusz niestety nie trafia z każdą chwila goście więcej atakują i po dosłownie minuty dochodzi do znowu straconej bramki lecz po minucie nasz zawodnik Kowalczyk Daniel strzela swoją pierwszą bramkę w tym sezonie niestety parę minut później znów niestety tracimy bramkę . Na kolejny mecz zapraszamy w najbliższa Środę 11 .11 2015 na mecz wyjazdowy do Polanicy Zdrój na godzinę 14 .