Witaj "okręgówko.

PO Wczorajszej wygranej 8 do 0 z LKS Wambierzyce , nasza Drużyna zapewniła sobie Awans do KLASY O po 3 latach w klasie A , na jesień zagramy klasę wyżej a co najważniejsze mimo że do końca sezonu  został jeden mecz to dodatkowe punkty jeszcze nie dopisujmy ale zwycięstwo jest na wyciagnięcie ręki i co jest pewne jesteśmy liderem wałbrzyskiej a klasy 4

na pierwszą bramkę nie czeba było długo czekać w pierwszej minucie trafia Marcin Poświstajło

na kolejną bramkę nie czeba było długo czekać bo 38 minuta należy do Mateusz Poświstajło  bramki Mateusza 55 , 85 w 57 minucie zdobywa Tomasz Haydon i  który zaliczył ładną poprzeczkę 67 minucie do konta bramkowego może sobie zapisać     Michał Poświstajło  ,.  drugą bramkę w tym meczu zdobywa  Marcin Poświstajło  79 m , 83 minucie Mateusz Bajrak  cieszy się z dobytej bramki awans jest nasz lider jest nasz na następny mecz wyjazdowy udajemy się do tamtejszego klubu  Sudety Międzylesie mecz o godz. 17 : 00 https://regiowyniki.pl/mecz/13457/Pilka_Nozna/Dolnoslaskie/Klasa_A/ mecz na żywo