Kolejna Wygrana .

Kolejna Wygrana  .

W niedzielnym meczu na wyjeździe Kryształ wygrał bez problemu z Odrodzeniem 1 do 6 już od pierwszych minutach meczu nasza drużyna objęła prowadzenie w 2 minucie bez problemu zdobywa bramkę  Poświstajło Mateusz  w bramkarz gospodarzy nie był zadowolony jak i cała drużyna na drugą bramkę nie czekało się długo w 8 minucie bramka z asystą zdobyli   Kowalewski Przemysław (Haydon Tomasz)  drugą bramkę w 13 minucie zdobył również    Kowalewski Przemysław w 18 minucie i coraz więcej błędów ze strony gości wykorzystuje  Poświstajło Mateusz w 20 minucie sędzia wskazuję na   (rzut karny) Zadrożny Patryk  zdobywa gola dla drużyny w 34 minucie ostatnia bramka naszej drużyny zdobili Poświstajło Mateusz (Zadrożny Patryk  oczywiście z asystą w drugiej połowie gospodarze zaczęli lepiej grać futbolówką ale nasi zawodnicy dobrze sobie radzili z obraną w 84 minucie bramka z rzutu karnego Odrodzenie zdobywa swoją bramkę .  Na ten czas mamy 40 punktów i 6 miejsce w tabeli .