Po kolejne zwycięstwo .

W najbliższą Niedziele o 15 nasza drużyna podejmie na własnym stadionie  Odrodzenie Szalejów Dolny który zajmuje siódme miejsce w Wałbrzyskiej A Klasy III , ten mecz nie powinien być trudny w dwóch meczach to nasza drużyna wygrywała a rywal nie jest trudny wiec walka będzie łatwa dla przypomnienia dodam że na wyjeździe pokonaliśmy Odrodzenie 3 do 2 a u nas  mecz zakończył się wynikiem 4 do 1 zapraszamy kibiców na niedzielne spotkanie na stadionie i kibicowanie naszym odrodzenie posiada na swoim koncie 13 punktów 4 zwycięstwa 1 remis i 3 porażki jak będzie w niedziele wszystko zobaczymy podczas trwania meczu ,  Śnieżnik Domaszków - pauzuje więc jeżeli wygramy wskakujemy na 3 miejsce lub 2 pod warunkiem jaki mecz zagra Hutnik chodź ma szanse na zwycięstwo z  Łomniczanką .