Przegrany mecz z liderem .

Niestety, mecz nie zakończył się po myśli naszej drużyny Kryształ Stronie Śląskie  przegrał z  Polonia Bystrzyca Kłodzka  3 do 1  nasza drużyna prowadziła mecz i ustawiła sobie   Polonie Bystrzyce Kłodzką  do pionu po wspaniałej bramce Daniela  Kowalczyka w 7 minucie ., niestety sędzia tego spotkania często sięgał po gwizdek lub kartki z byle jakiego powodu .

Chodź to gospodarze tego meczu nie pokazywali ze są liderem to w 42 minucie doszło do wyrównania nasza drużyna miała dużo szans na szczelenie bramki i do prowadzenia jeszcze w 1 połowie niestety nie udało się nam w drugiej połowie było założenie do zremisowania albo czego bardzo chcieliśmy do wygrania niestety następny gol gospodarzy w 67 minucie i znów walczyliśmy do remisu no i do zwycięstwa z liderem , Polonia Bystrzyca Kłodzka  miała mało akcji ale ich nie wykorzystywała  chodź przegrywaliśmy 2 do 1 to w 86 minucie szczał z 40 metra trafili do bramki niestety nieudalo nam się tej straty zmniejszyć .