Wygrana na własnym terenie

W sobotę  podejmowaliśmy na własnym terenie zespół Śnieżnik Domaszków Założenia na mecz takie jak zawsze, walka, zaangażowanie, i granie piłką. Już po pierwszym gwizdku sędziego staraliśmy się atakować i to dało bramkę na 1:0 po strzale   Michał Poświstajło w (13min)  niestety nie cieszyliśmy się długo bo w  17 minucie Goście zdobywają gola wyrównującego ale również i Goście dużo się nie cieszyli bo w 28 min wychodzimy na prowadzenie po strzale    Mateusz Poświstajło niedługo po bo w 36 minucie zdobywa bramkę  Damian Niewiadomy  ostatnią bramkę w pierwszej części meczu i 42 minucie drugą bramkę zdobywa   Michał Poświstajło  . Po piętnastu minutach zaczynamy drugą cześć meczu niestety w 54 minucie po zamieszaniu goście znów zdobywają bramkę która daje im i nam remis ale kolejny raz w tym meczu przypomina o sobie     Mateusz Poświstajło  i daje nam prowadzenie i cztery minuty później nie przepisowe zagranie w polu karnym Sędzia wskazuje jedenastkę do bramki podchodzi  Mateusz Poświstajło  i pewnie wykorzystuje rzut karny .