MAMY TO .

MAMY TO .

9 kwietnia nasza drużyna zalicza kolejne zwycięstwo na wyjazdowym meczu w Ścinawce Dolnej . Było to wysokie zwycięstwo , bo aż 0 - 11 . Na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać , bo w 15 min . Wynik otwiera     Poświstało Marcin   ,po kilku min swoją pierwszą bramkę Seniorskiej drużynie zdobywa    Błachut Szymon , 2 min później , indywidualną akcję przeprowadza Przemysław Kowalewski  I UMIESZCZA PIŁKĘ w siatce . po 3 min . prawą stroną akcję przeprowadza  Poświstało Marcin , po której zostaje nie przepisowo zatrzymany w polu karnym .do jedenastki podchodzi Haydon Tomasz  i niestety niecelnym strzałem pudłuje . do przerwy wynik widnieje  0 -3 Po przerwie w 48 min . bramkę zdobywa   Poświstało Mateusz .sześć min później kolejne trafienie . W 58 min . kolejną bramkę zdobywa Woś Wojciech . w 66 min . kolejną bramkę strzela  Poświstało Marcin , który pięknym szczałem umieszcza piłkę w siadce w 68 min  dochodzi do zmian naszej drużynie i po dwóch min. na listę strzelców trafia  Pierzchała Mateusz , który zalicza bramkę w debiucie . W 75 min. po raz kolejny dochodzi do nie przepisowej gry w polu karnym i po raz kolejny sędzia dyktuje rzut karny do piłki podchodzi   Hatalski Wojciech , lecz po raz kolejny nie potrafimy trafić rzutu karnego . w 73 min . bramkę strzela   Kaziuk Kacper , a 3 min później ostatnią bramkę dla Kryształu strzela Haydon Tomasz .

patrząc na wynik spotkania , możemy być zadowoleni z naszych chłopaków , lecz nie możemy ulegać emocją , ponieważ już za tydzień  w sobotę do Stronia przyjeżdża Śnieżnik Domaszków , który zajmuje 3 miejsce w tabeli serdecznie zapraszamy  .