WYGRANA W JASZOWICACH .
W Sobotę ,4 marca na stadionie Polonii Jaszowice ,nasza drużyna po raz kolejny wygrywa w spotkaniu sparingowym.Do Stronia przywozimy wynik 3 do 6 , lecz spotkanie od drugiej minuty nie układa się po naszej myśli,gdyż do naszej bramki wpada piłka.Po kiepskim starcie wzięliśmy się w garść, i to przyniosło konsekwencje w 20 minucie ,do nie przepisowej gry w polu karnym bramkarza gospodarzy,sędzia wskazuje na jedenastkę .Do futbolówki podchodzi Tomasz Haydon i pewnie pokonuje bramkarza.Po dziewieciu minutach nasza drużyna wychodzi na prowadzenie,po pięknej akcji bramkarza pokonuje Poświstajlo Mateusz,minutę później dochodzi do remisu ,po akcji gospodarzy po raz kolejny pilka trafia do bramki naszego bramkarza.W 35 minucie,po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry ,przez Marcina Poswistajło, wpada samobuj,i wychodzimy na prowadzenie 2-3,chodź nie trwa to zbyt długo, gdyż przed przerwą, drużyna z Jaszowic rozgrywa akcje,po której strzela bramkę.Druga połowa zaczyna się tym razem pod nasze dyktando,gdyz po pieknej asyście Wojciecha Wosia ze środka pola,do piłki dopada Mateusz Poswistajło i mocnym strzałem po długim rogu ,umieszcza futbolówkę w bramce.. Po chwili nasza drużyna przeprowadza kolejna akcje i po asyście Michała Poswistajło bramkę strzela Dariusz Bugajski. w 84 minucie ostatnia bramkę zdobywa Marcin Poswistajło i tym sposobem ustala wynik spotkania(3-6).Jesteśmy zadowoleni z wyniku naszej drużyny, ale pozostaje niedosyt,gdyż chwilami nasza gra nie wyglądała tak,jak planowaliśmy przed spotkaniem,ale to było nasze pierwsze spotkanie na naturalnej nawierzchni od początku naszych sparingów przygotowawczych.