Kolejna Wygrana .

Cis Brzeźnica vs Kryształ Stronie Śląskie 1 : 9

8' 0:1 Bugajski Dariusz / Poświstajło Michał
24' Haydon Tomasz RZK ponad bramką
40' 0:2 Poświstajło Michał RZK...
55' 0:3 Poświstajło Marcin RZK
57' 0:4 Bugajski Dariusz / Błachut Szymon
65' 1:4
75' 1:5 Haydon Tomasz / Poświstajło Michał
76' 1:6 Śliwa Maciej RZK
78' 1:7 Samobójcza po strzale Poświstajło Michał
89' 1:8 Bajrak Kamil / Majcher Jarosław
93' 1:9 Bugajski Dariusz / Bajrak Kamil

Wysoka wygrana na wyjeździe po raz kolejny nasza Drużyna  przywozi do Stronia komplet punktów . chodź nie było łatwo dla obu Drużyn   z powodu boiska to na wygrana w dużym stopniu niestety do chodziło do rzutów karnych z drużyny gospodarzy co wpłynęło na sam wynik ale Życzymy sukcesów w lidze gospodarze chodź przegrali również dobrze grali piłką , skład

Kamil Bajrak,Maciej Śliwa,Mariusz Kowalewski,Damian Niewiadomy, Jarosław Majcher, Marcin Poświstajło, Szymon Blachut, Tomasz Haydon, Michał Poświstajło,Kacper Kaziuk, Dariusz Bugajski
Ławka Rezerwowych
Sebastian Jabłoński, Remigiusz Jędrzejowski , bardzo dobrze grał nasz bramkarz chodź nie grał w bramce w drugiej połowie  to zdobył gola  oraz asystę w bramce zastąpił go   Sebastian Jabłoński .