Pokonać Pogoń . I ATS Wojbórz .

Pokonać Pogoń . I  ATS Wojbórz  .

W najbliższą sobotę  o godzinie 13 nasi Trampkarze pojadą do miejscowej  Pogoni Duszniki Zdrój która ma słabe wyniki znajdują się na ostatniej pozycji w tabeli na szóstym miejscu z dorobkiem 1 punktu nasz zespól bez żadnych kłopotów powinien wywalczyć kolejne zwycięstwo i 3 punkty a forma jest pokazują wyniki tydzień temu wygrana 2 do 0 z wiceliderem w tabeli  Zjednoczeni Ścinawka Średnia  jak będzie w sobotę ? zapraszamy  do śledzenia linku i relacji z meczu  miejscową Pogonią    http://regiowyniki.pl/mecz/6834/Pilka_Nozna/Dolnoslaskie/Klodzko/Klasa_Terenowa_Trampkarzy/ . jeśli miejsc w busie zabraknie relacja nie odbędzie się . Mecz juniorów w sobotę o godz. 13 pomiędzy   ATS Wojbórz - Kryształ Stronie Śląskie kibicujemy obu naszym najmłodszym  . relacja z meczu brak .  ATS Wojbórz  4 miejsce w tabeli z dorobkiem punktowym 8 .