Wygrana na inaugurację, 3 pkt jadą do Nas!!!

W niedziele 4 kwietnia o godz. 11 swój  pierwszy mecz na wyjeździe nasza drużyna rozegrała w Gorzanowie wysokie zwycięstwo 0 do 6   , 2 bramki zdobył  Tomasz Haydon    rzut karny i stałego fragmentu gry zaskakując bramkarza  na kolejne dwie  wspaniale bramki zdobywa Mateusz Poświstało   i ostatnia bramkę w pierwszej połowie zdobywa  Marcin Poświstało  pierwsza połowa była była  szybka dobre podania i długi  czas  spędzania z piłka , druga połowa była zdecydowanie inna  co wskazuję jedna bramka  naszego zawodnika Marcina Poświstało    ale mimo to nasza drużyna bardzo dobrze sobie sobie poradziła w pierwszym meczu i oczywiście 3 punkty jadą  do nas  i pierwsze miejsce i dobrą przewagę nad Drugim miejscem oby tak dalej Panowie , następny mecz z ostatnia drużyną w tabeli    Tęcza Ścinawka Dolna  mecz na wyjeździe o godz. 16 , 9 kwietnia  mimo to że ostatnia drużyna niema faworyta bo mecz zawsze weryfikuje i po 90 min można powiedzieć jesteśmy faworytami , Mamy Lidera aby tak dalej .